1. Mają Państwo prawo zwrócić produkt w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Wszystkie części muszą być zwrócone w oryginalnym opakowaniu, muszą być nowe, i być w stanie jak przy zakupie. Prosimy także o przesłanie wraz z towarem dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu towaru.
  3. Kupujący ponosi koszty zwrotu przesyłki.
  4. W przypadku odesłania zakupionego produktu zwracamy poniesione przez Państwa koszty zakupu z wyjątkiem dostarczenia przesyłki.
  5. Nabywca ma obowiązek sprawdzenia zawartości przesyłki przed upływem 14 dni od otrzymania towaru. Wszelkie nieprawidłowości, niekompletny towar czy uszkodzenia muszą być niezwłocznie zgłoszone mailowo.
  6. Jeśli produkt lub jego część została uszkodzona podczas transportu zobowiązujemy się do wymiany danej części. W przypadku takiego zdarzenia prosimy o kontakt.
  7. Zwrotów płatności dokonamy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania pisemnego zawiadomienia o odstąpieniu od umowy. Koszty zakupu zostaną przesłane na nr konta bankowego, który został użyty w pierwotnej transakcji.
  8. Po upływie 14 dni od momentu odebrania przesyłki klient nie ma możliwości zwrotu ani wymiany produktu.
  9. Przed dokonaniem zakupu prosimy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami zawartymi na stronie.
  10. Pragniemy aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i mamy nadzieję, że unikniemy w przyszłości jakichkolwiek komplikacji.