Kariera w Venicci

Dołącz do marki łączącej ponad 50 niezwykłych osób, których różnorodność tworzy wartość Venicci. Postawiliśmy sobie za cel służenie rodzicom oraz ich dzieciom i wprowadzamy niespotykane wcześniej rozwiązania. Zdobywamy wiedzę oraz inwestujemy w badania stawiając na rozwój. Stań się jego częścią dzieląc się swoim doświadczeniem, wyobraźnią oraz umiejętnościami towarzysząc nam podczas zawodowej podróży.

Poczuj się dobrze

Pod koniec 2020 roku otwarliśmy nowoczesne biuro w samym sercu Podhala. Za oknami towarzyszą nam widoki na Gorce, a wewnątrz stworzyliśmy otwartą i komfortową przestrzeń, którą wypełniają ludzie o niezwykłych talentach. Wychodzimy poza schematy i na firmowy pokład zabieramy osoby z różnych dziedzin i nauk. Jesteśmy otwarci na każdą osobowość z różnymi kompetencjami, dzięki czemu od dekady wspólnie tworzymy wyjątkowe miejsce do pracy.

Podążaj za swoimi pomysłami

Fundamentem sukcesu naszej pracy jest zadowolenie i satysfakcja pracowników, dlatego zadbaliśmy o przyjazną i mniej formalną atmosferę. Decydujemy się na zaufanie wsłuchując się w ich pomysły i sugestie. Dbamy o wygodę pracy zapewniając dużo swobody i samodzielności. Wspólnie gramy do jednej bramki, którą jest bardziej przyjemne i wygodne życie rodziców. Wpływając na ich codzienność skupiamy się na rozwoju firmy stwarzając przestrzeń na odważne inicjatywy.

Twoje potrzeby są ważne

Wiemy, jak ważne są pozytywne relacje i aby lepiej się poznać, stawiamy na wspólne spotkania. Obok świetnej atmosfery zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia stanowiące nieodłączny element przyjemnej pracy. Dbamy o rozwój pracowników zapewniając dofinansowania spersonalizowanych szkoleń. Wsłuchujemy się w oczekiwania zespołu, a to wszystko na przejrzystych zasadach i stabilnych warunkach zatrudnienia.

Poznajmy się

Nie ma znaczenia, na jakie stanowisko chcesz aplikować. Jeżeli szukasz miejsca pełnego pozytywnych doświadczeń, wyjątkowej atmosfery oraz inspirujących zawodowych wyzwań – zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania. Możesz zaglądnąć do naszego biura, a jeżeli masz ochotę porozmawiać o pracy – pisz na work@venicci.eu. Razem możemy zrobić coś naprawdę wyjątkowego – towarzyszyć rodzicom podczas ich najbardziej fascynującej przygody życia. Przyłączysz się?