Odkryj edycję limitowaną wózka dziecięcego Tinum Upline Leo zaprojektowanego przez cenioną reżyserkę pokazów mody, jurorkę i mamę - Kasię Sokołowską. Poznaj projekt stworzony z niezwykłą dbałością i zaangażowaniem. Zobacz jego modowy charakter i ciesz się praktycznymi funkcjonalnościami.

Kasia Sokołowska

Od lat związana ze światem mody. Odpowiedzialna za szereg najważniejszych pokazów wielu projektantów. Powierzone przedsięwzięcia realizowała z niezwykłą starannością i zaangażowaniem, tym samym dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń
Wyróżniająca się stylem i klasą, co zostało dwukrotnie docenione przez magazyn Glamour tytułem Kobiety Roku.
Oddana jurorka Top Model, gdzie od kilku sezonów bacznie szuka, prowadzi i wspiera osoby z predyspozycjami na modela lub modelkę.
Od lipca 2022 spełnia się również w niezwykle ważnej dla niej roli - mamy Ivo Lwa.
Połączenie sił z Kasią - kobietą wielowymiarową, od lat związaną z modą jest dla nas nowym, niezwykle ekscytującym etapem, który pozwolił stworzyć edycję limitowaną wózka Tinum Upline.
Wybrany przez Kasię model musiał łączyć w sobie kilka aspektów - w tym świetnie spisywać się nie tylko w mieście, ale również poza nim, na bardziej wymagających terenach. Kiedy sam produkt spełnił oczekiwania, przyszedł czas na stworzenie limitowanej edycji Tinum Upline wg autorskiego projektu
Zobacz Tinum Upline Leo
„Zdecydowałam się na współpracę z Venicci przede wszystkim dlatego, że nie polegała tylko na byciu ambasadorem jakiegoś produktu, ale na bardzo aktywnym włączeniu się w proces projektowy, który mnie mocno interesuje i inspiruje.”
- Kasia Sokołowska, fragment wywiadu dla Branży Dziecięcej
Limitowana edycja
Tinum Upline Leo
projektu Kasi Sokołowskiej
Limitowana edycja Tinum Upline Leo to bardzo nieoczywista propozycja w portfolio naszej marki. Dotychczasowy, mocny błysk ustąpił miejsca minimalizmowi i stonowanym dodatkom.
Pojawiły się również akcesoria, które są zupełnie autorskimi propozycjami Kasi.
To wózek dla kobiet wielowymiarowych, który posłuży nie tylko podczas codziennych wyzwań, ale również przy okazji wielkich wyjść.
Wybrany kolor taupe na wodoodpornej i zabezpieczonej przed promieniowaniem UV 50 tkaninie jest nowoczesnym przełamaniem klasyki.

Wózek dziecięcy
Tinum Upline Leo

Zobacz szczegóły

Przemyślany symbol lwa

Biżuteryjne zdobienia w Tinum Upline Leo zostały zastąpione istotnym symbolem - lwem, który niesie za sobą pewne przesłanie.
Wiąże się z siłą i odwagą, która powinna nieustannie towarzyszyć małym odkrywcom w poznawaniu świata.
Lew został zaprojektowany przez Gosię Herbę, polską ilustratorkę, która zyskała uznanie na całym świecie.
Wśród jej klientów znalazł się legendarny tygodnik „The New Yorker”, popularny dziennik „The New York Times”, „The Washington Post” oraz Google.
Ta współpraca uczyniła całość jeszcze bardziej wyjątkową. Lwa znajdziemy nie tylko na samym wózku, ale również na akcesoriach.
Zobacz Tinum Upline Leo
Odkryj efekt kilku miesięcy pracy Venicci x Kasia
Jesteśmy gotowi, aby wózek służył Tobie i maluszkowi przez długi czas.
Postaw na autorski, przemyślany projekt, który jest świetną propozycją na co dzień jak i na wielkie wyjścia.
Ciesz się z nowych, atrakcyjnych dodatków idealnych dla mam.
Zobacz Tinum Upline Leo