German Design Award Special – 2019

Venicci otrzymało nagrodę German Design Award! Niemiecką nagrodę za design przyznaje się wyłącznie projektom, które są pionierem w dziedzinie projektowania niemieckiego i międzynarodowego.

Best Baby and Toddler Awards: 2016 – 2018

Best Baby and Toddler Gear 2016 oraz 2018 Consumer Choice Award to jedne z najcenniejszych dla Venicci nagród. Byliśmy zachwyceni faktem, że tak wielu rodziców zdecydowało się zarejestrować na Mumii i oddać swój głos na Venicci w kategorii Luxury Travel System. Dziękujemy!

Smallish Design Awards: 2018

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że zostaliśmy nominowani do Smallish Design Awards 2018.

Project Baby: 2017

Nagroda nadawana przez matki i ojców dla produktów spełniającymi prawdziwe wymagania rodziców i ich dzieci.

BANTA: 2016

Nagroda BANTA 2016 jest niesamowitym uznaniem branży przyznanym podczas targów Harrogate Nursery 2016. System podróżny Venicci 3V okazał się tym, który uzyskał aprobatę ekspertów branżowych i w ten sposób zdobył pierwszą nagrodę w kategorii TRAVEL. To było niesamowite show.

Grand Prix: 2016

GRAND PRIX jest nagrodą przyznawaną przez jury ekspertów dla najlepszych produktów prezentowanych na wystawie, wyróżniających się w swojej konkurencji i wprowadzających nową, innowacyjną koncepcję.

Pushchair Expert: 2015

4 z 5 gwiazdek przyznanych przez Puschair Expert! Funkcjonalność, design i łatwość użytkowania – to główne zalety naszych wózków.

Mumsnet Best: 2015

„Mumsnet Best 2015” to prestiżowa nagroda dla naszej marki. Została przyznana Venicci w 2015 roku za jeden z najwyżej ocenionych produktów dla niemowląt. Sukces uzależniony był od ilości pisemnych recenzji. Aby produkt otrzymał wyróżnienie Mumsnet, musiał uzyskać pięć lub więcej co najmniej cztero gwiazdkowych recenzji w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Dzięki wsparciu i rekomendacjom konsumentów, Venicci stało się rozpoznawalne.