Nasze nagrody

Wyróżniają nas bezpieczne i nowoczesne rozwiązania techniczne oraz najwyższa dbałość o szczegóły. Za to otrzymaliśmy liczne europejskie wyróżnienia oraz certyfikaty. Każda nagroda jest dla nas wyjątkowa i świadczy o tym, że wybierając Venicci rodzice dokonują najlepszego wyboru zarówno dla siebie, jak i dla swoich pociech.

Made For Mums Award 2021

Nie możemy być bardziej dumni! Venicci otrzymało Złotą Nagrodę Made for Mums 2021 za najlepszy wózek dziecięcy w swojej kategorii cenowej! Otrzymaliśmy ją na podstawie recenzji i testów rodziców oraz ekspertów, a nasz produkt został doceniony spośród ponad tysiąca innych. Cała armia rodzin i ekspertów w bardzo ekstremalny sposób testowała nasz wózek, który poddawany był między innymi testom wytrzymałości. Ta nagroda to dowód, że nie ma lepszych od nas!

Bizziebaby Gold Award Winner 2021

To nagroda o wyjątkowej wartości, bo przyznawana na podstawie bardzo wysokich wymagań rodziców i ich dzieci. Bizziebaby testuje szeroką gamę produktów dla niemowląt, a cały panel testerów otrzymuje do sprawdzenia i testowania, które ostatecznie otrzymują Bizziebaby Gold. Złota nagroda trafiła w tym roku także w nasze ręce, co tylko potwierdza wyjątkową jakość produktów Venicci. Obiecujemy trzymać wysoki poziom!

Absolutely Mama Awards 2020

Jesteśmy podekscytowani zdobyciem brązowej nagrody za najlepsze produkty i wózki dziecięce dla serii Venicci Tinum. Marki, które wzięły udział w Absolutely Mama Awards 2020 naprawdę zostały wystawione na próbę. Nie tylko podlegały głosowaniu internautów, ale musiały uzyskać dodatkową aprobatę rygorystycznego panelu sędziowskiego. Nagroda oznacza, że nasze produkty odzwierciedlają to, co najlepsze na dziecięcym rynku.

The Dadsnet Awards Silver 2020

Tatusiowie znają się na wózkach! The Dadsnet Awards to nagrody przyznawane przez ojców, dlatego tym bardziej jesteśmy podekscytowani otrzymaniem nagrody Dadsnet. Ta została stworzona po to, aby każdy tata mógł promować najlepsze marki dla niemowląt oraz małych dzieci. Do konkursu zgłosiło się ponad 60 produktów, które zostały przetestowane przez sędziów - tatusiów. Łącznie oddano aż 10 000 głosów, a na drugim miejscu znalazło się Venicci! Dziękujemy za zaufanie!

Progressive PreschoolAwards 2020

Nagrody „kochane przez rodziców” to jedna z największych i świadczących o wysokim zaufaniu nagród na świecie. Wózek Venicci Tinum zwyciężył w konkursie Loved By Parents w dwóch ważnych kategoriach – Platinum jako Najlepszy Innowacyjny System Podróżny oraz Złoto jako Najlepszy System Podróży dla Venicci Tinum w swojej kategorii cenowej. To dowód na to, że rodzice kochają nasze wózki!

Luxury Lifestyle Awards Winner 2020

Luxury Lifestyle Awards to globalny konkurs, który wybiera, wyróżnia, celebruje i promuje najlepsze luksusowe towary oraz usługi na całym świecie. Wśród nich znalazło się Venicci, które otrzymało nagrodę w kategorii NAJLEPSZY LUKSUSOWY WÓZEK DZIECIĘCY! To doskonałe uczucie znaleźć się na liście najlepszych i najbardziej luksusowych produktów na świecie! Dziękujemy!

Loved By Parents Awards 2020

Nasz najnowszy model Tinum odnosi ogromny sukces! Z dumą informujemy, że nasz wózek został finalistą Progressive Preschool Awards 2020. Nagrody PPS są wyjątkowym wyróżnieniem, ponieważ już samo wydarzenie jest jednym z najbardziej ekscytujących w kraju i gromadzi cały sektor produktów dziecięcych. To ogromny prestiż móc uczestniczyć w Progressive Preschool Awards 2020!

German Design Award Special 2019

To jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie. Przyznawana jest nieprzerwanie od 1953 roku przez Niemiecką Radę Wzornictwa, a niemal 70 lat później trafiła nasze ręce! Venicci otrzymało statuetkę German Design Award Special za niekwestionowany wkład w rozwój wzornictwa i projektowania zarówno niemieckiego, jak i światowego. Venicci zostało wybrane spośród tysięcy nominacji, dlatego tym bardziej niemieckie wyróżnienie jest dla nas wyjątkowe i unikalne.

Best Baby i Toddler Awards 2016 - 2018

To jedno z naszych najcenniejszych wyróżnień. Venicci otrzymało nagrody Best Baby and Toddler Gear 2016 oraz Consumer Choice Award 2018, które są przyznawane na podstawie tysięcy opinii oraz dokładnych badań i jazd testowych redaktorów. Best Baby i Toddler Awards to zestawienia najlepszych produktów dla dzieci, dzięki którym życie rodziców oraz ich dzieci jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że tak wielu rodziców zdecydowało się oddać na nas swój głos!

Smallich Design Awards 2018

Ciężka praca przynosi owoce, ponieważ zdobyliśmy nagrodę Smallish Design Awards. Jesteśmy naprawdę dumni z tego wyróżnienia, ponieważ Smallish Design Awards dokonuje selekcji najlepszych marek i wybiera spośród nich najbardziej wartościowe produkty. Venicci udowadnia, że jesteśmy jednymi z najlepszych na rynku.

Project Baby 2017

Stanęliśmy na trzecim miejscu podium i dostaliśmy nagrodę przyznawaną od rodziców za produkty, które spełniają ich wysokie wymagania. Project Baby pod uwagę bierze także niespotykane rozwiązania dla dzieci. Otrzymane wyróżnienie sprawia, że rodzice decydujący się na Venicci wybierają produktu z myślą o swoich pociechach.

Grand Prix 2016

Grand Prix to nagroda przyznawana przez eksperckie jury najlepszym eksponatom prezentowanym na wystawie, a które wyróżniają się na tle konkurencji i wprowadzającym nową, innowacyjną koncepcję. Czuliśmy ogromną dumę odbierając nagrodę przyznawaną przez ekspertów. To dla nas informacja, że tworzymy coś wyjątkowego.

Banta 2016

Nagroda BANTA 2016 jest niesamowitym uznaniem branży dziecięcej i została przyznana podczas targów Harrogate Nursery 2016. System podróżny Venicci 3V okazał się tym, który uzyskał aprobatę ekspertów branżowych i w ten sposób zdobył pierwszą nagrodę w kategorii TRAVEL! To było wyjątkowe show, a nagroda sprawiła nam ogromną przyjemność dając jednocześnie pewność rodzicom, że wybierając Venicci stawiają na niezawodność!

Pushchair Expert 2015

Otrzymaliśmy cztery z pięciu możliwych gwiazdek przyznanych przez Puschair Expert! Gwiazdki przyznano Venicci za funkcjonalność, design oraz łatwość użytkowania. To jedno z bardzo wielu zalet naszych wózków, a przyznana nam nagroda to gwarancja ich posiadania. Jesteśmy dumni i szczęśliwi z tego wyjątkowego wyróżnienia!

Mumsnet Best 2015

To prestiżowa nagroda dla naszej marki. Została przyznana Venicci w 2015 roku za jeden z najwyżej ocenionych produktów dla niemowląt. Sukces uzależniony był od ilości pisemnych recenzji, a aby otrzymać wyróżnienie Mumsnet, musiał uzyskać pięć lub więcej co najmniej czterogwiazdkowych recenzji w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Dzięki wsparciu i rekomendacjom konsumentów Venicci otrzymało tę wyjątkową nagrodę. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie!