WÓZKI DZIECIĘCE 3w1

Wózki dziecięce 3w1, czyli wszystko w jednym

Hasło „wózek dziecięcy” budzi silne skojarzenia z gondolą lub spacerówką, czyli jedną z dwóch najpopularniejszych form tego podstawowego wyposażenia dla maluchów. A przecież taki zestaw 3w1 to znacznie więcej, dzięki czemu zaspokaja najważniejsze potrzeby spacerowo-transportowe rodziny z dzieckiem.

Wózki dla dzieci 3w1 – nowoczesne rozwiązanie na współczesne czasy

Nasze wózki 3w1 to tak naprawdę modele 11w1. Jak to możliwe? To proste – dzięki wielu niezbędnym akcesoriom, które znajdują się w zestawie. Poza fundamentem, czyli ramą, do której można bez problemu przypiąć gondolę do wózka głębokiego lub siedzisko do spacerówki, są jeszcze:

· fotelik samochodowy (nosidełko),
· śpiworek dziecięcy,
· stylowa torba,
· mata do przewijania,
· folia przeciwdeszczowa,
· moskitiera,
· uchwyt na kubek,
· adaptery do fotelika samochodowego.

A to jeszcze nie wszystko, bo wózek 3w1 można kupić w jeszcze bardziej rozbudowanej wersji, która w zestawie posiada bazę do montażu, co nie tylko ułatwia właściwą instalację fotelika, ale dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

Nasze wózki dla dzieci 3w1 to jednak nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również piękny wygląd. W końcu najlepsze modele to te, w których funkcjonalność idzie ramię w ramię z estetyką. I to jest naszym celem, aby dostarczać rodzinom produkty, które nie tylko uprzyjemniają każdą chwilę z dzieckiem, ale także po prostu cieszą swoim pięknym designem.

Jaki wózek dla dziecka wybrać?

Wózki 3w1, zwłaszcza w swojej jeszcze bardziej rozbudowanej wersji, to komplety bardzo rozbudowane, które doskonale odpowiadają na wiele potrzeb rodziny z małym dzieckiem. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę, że niektóre osoby mogą szukać prostszego rozwiązania i dla nich przygotowaliśmy wózki 2w1.

Wózki 2w1 to bardzo podobne modele do wspomnianych wyżej, ale w tym przypadku zestaw nie obejmuje fotelika samochodowego.

Jedno jest pewne – nasze wózki dziecięce, zarówno w wersji 2w1, jak i bardziej rozbudowanej 3w1 (w obu wariantach) to modele, które sprawiają, że każdy spacer z dzieckiem jest przyjemnym doświadczeniem. A dzięki dodatkowym akcesoriom nic Was nie zaskoczy – od nagłej zmiany pogody po konieczność odłożenia napoju na wynos, by zająć się swoim maluchem.

Wózki Venicci – tam, gdzie funkcjonalność spotyka się z klasyczną elegancją

W naszej firmie przywiązujemy dużą uwagę do każdego aspektu produkcji. Dbamy o jakość komponentów, trwałość materiałów i bezpieczeństwo, ale równie ważny jest wygląd, w tym modne kolory i wzory.

Chcieliśmy jednocześnie, aby wszystkie wózki dziecięce były bardzo uniwersalne, więc dominuje u nas klasyczna kolorystyka, która sprawdzi się zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Jeżeli jednak chcecie, aby wózek jeszcze bardziej pasował do płci dziecka, to znajdziecie tutaj chociażby piękny pastelowy róż.

Co ważne, wszystkie dodatki także współgrają stylistycznie z wózkiem, więc są dopasowane kolorystycznie lub uniwersalne. Atutem jest fakt, że akcesoria idealnie uzupełniają komplet, ale można je używać również osobno, np. wziąć matę do przewijania ze sobą w podróż lub śpiworkiem otulić dziecko w chłodniejsze dni.

Codziennie udowadniamy, że można łączyć piękno z funkcjonalnością. Nasze wózki dziecięce odpowiadają na różne potrzeby, ale jednocześnie pozostają lekkie i kompaktowe. Rama i koła prezentują się estetycznie, a przy tym zapewniają trwałość i stabilność. Materiały nie tylko dobrze się prezentują, ale są również – a może przede wszystkim – bezpieczne dla dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków i odkrycia modeli, dzięki którym każda wyprawa z dzieckiem będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Zobacz więcejUkryj

Mogą Ci się również spodobać

Dodaj do ulubionych
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Brak w magazynie
Chcesz obejrzeć nasz wózek? Nasze produkty znajdują się w ponad stu lokalizacjach na terenie całego kraju. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy i spotkajmy się w jednym z nich.

Gdzie kupić wózek Venicci?

Znajdź sklep