Poznaj nas

Venicci słynie z bliskiej współpracy z rodzicami, aby zapewnić całkowite zaufanie do produktów i wprowadzanych innowacji.

Stworzone do spacerów

Brytyjska klasa, włoskie trendy, najwyższe normy bezpieczeństwa. To niepowtarzalny Venicci Tinum 2.0, w którym połączyliśmy walory i funkcje składające się na wózek idealny. Spotykają się w nim luksusowe wykończenie inspirowane włoskimi trendami oraz brytyjskie, wysokie standardy bezpieczeństwa. To wózek od rodziców dla rodziców, bo rozwiązania w nim zastosowane oparliśmy o ich sugestie. Dlatego spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.

Stworzone by rosnąć z dzieckiem

Fotelik samochodowy Venicci Pixel to wyjątkowo lekka konstrukcja i jednocześnie najwyższe, europejskie standardy bezpieczeństwa. To jeszcze nigdy nie było tak lekkie – w kategorii fotelików 0+ Venicci Pixel nie ma sobie równych, bo waży zaledwie 2,5 kilograma. Innowacyjne materiały wykorzystane przy jego budowie oraz nowoczesna konstrukcja zapewniają doskonałą ochronę Twojego dziecka.

Zaufanie Rodziców to dla nas szczególne wyróżnienie

Wyróżniają nas nowoczesne i w pełni bezpieczne rozwiązania techniczne oraz najwyższa dbałość o szczegóły, za co Venicci otrzymało liczne europejskie nagrody oraz certyfikaty.

Chcesz obejrzeć nasz wózek? Nasze produkty znajdują się w ponad stu lokalizacjach na terenie całego kraju. Sprawdź, jak blisko Ciebie jesteśmy i spotkajmy się w jednym z nich.

Gdzie kupić wózek Venicci?